Втрати бюджету Тернополя від земельних оборудок. СЕСІЯ №11.

«Сила Людей» продовжує аналізувати та оприлюднювати рішення Тернопільської міської ради 8-го скликання, які призвели до прямих втрат бюджету громади.

ЗАГАЛЬНІ ВТРАТИ БЮДЖЕТУ (орієнтовні) за результатом 11-ї сесії (17 грудня 2021 р.) становлять орієнтовно СІМ МІЛЬЙОНІВ ЧОТИРИСТА П’ЯТДЕСЯТ ТИСЯЧ гривень.

А саме:

Рішення № 8/11/140 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул. М. Шашкевича громадянам Швайлик М.М. і Крушельницький О.В. В обхід аукціону, безкоштовне надання у приватну власність двох земельних ділянок в комерційно привабливому місці під так звані «індивідуальні гаражі» площею 87 м кв., при реальній потребі до 25 м кв.ОРІЄНТОВНІ ВТРАТИ БЮДЖЕТУ: 700 тис. грн.

Рішення № 8/11/175Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою вул.15 Квітня громадянам Чабан М.В. і Радомінська Т.М. В обхід аукціону, безкоштовне надання двох земельних ділянок у приватну власність в комерційно привабливому місці вздовж вулиці з одним з найінтенсивнішим автомобільним рухом під так зване «садівництво» загальною площею 2400 м кв.

Детальніше про дану оборудку розповідав депутат «Сили Людей» Олег Різник. ОРІЄНТОВНІ ВТРАТИ БЮДЖЕТУ: 6,5 млн грн.

Рішення № 8/11/194 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вул. Дружби, 2 гр. Крамару В. З.

Завершальний етап оборудки з безкоштовного, в обхід аукціону, надання земельної ділянки у приватну власність в комерційно привабливому місці під індивідуальний гараж площею 100 м кв., при реальній потребі до 25 м кв.ОРІЄНТОВНІ ВТРАТИ БЮДЖЕТУ: 250 тис. грн.

Це лише найбільш помітні рішення, де відносно легко можна побачити втрати бюджету.Насправді є значна кількість бюджетних та інших земельних рішень, через які громада зазнала збитків.

ЗАГАЛЬНІ ВТРАТИ БЮДЖЕТУ за підсумками одинадцяти сесій становлять орієнтовно 152 мільйони 50 тисяч гривень.