«Садівництво» на вулиці 15 квітня на шість мільйонів гривень

Депутат Тернопільської міської ради від «Сили Людей» Олег Різник розповів про рекордну скандальну земельну оборудку:

«На останній сесії відбулось голосування по виділенню в приватну власність земельних ділянок “під садівництво” на вул. 15 квітня».

«Вдумайтесь! На одній з найбільш перевантажених автомобілями вулиці, яка одночасно є міжнародною трасою! Ну а що? Можемо. Ринкова вартість даних земельних ділянок – близько 6,5 млн грн».

«Я не буду розписувати, на що місто могло б витратити дану суму: покращення матеріально-технічної бази шкіл, лікарень чи господарки міста… – ви і так все добре розумієте… Проте, громада міста не отримала жодної копійки від відчуження цих ділянок.Про дерева, які будуть зрізані в процесі “будівництва бетонного саду” я також промовчу…»

«Щасливими садівниками стали Чабан Мирослав Васильович і Радомінська Тетяна Миколаївна.Кадастрові номера, якщо комусь цікаво: 6110100000:06:003:0032 та 6110100000:06:003:0025».

«Посилання на рішення сесії: https://ternopilcity.gov.ua/…/proekti-rishen…/55134.html Примітним є ще те, що до тепер дані ділянки використовувало Управління житлово-комунального господарства, яке зараз “чомусь” відмовляється від них на користь “садівників”».

«На мою думку, ту смугу зелених насаджень не можна чіпати й слід залишити як зелену захисну смугу від перевантаженої автомобільної траси. Вона ж захищає у тому числі кілька головних лікарень міста та області, розміщених поряд (2-га міська, Дитяча обласна, Обласна онкологічна та ін.)».