Про нас

короткий

СИЛА ЛЮДЕЙ ТЕРНОПОЛЯ – КОМАНДА СИЛЬНИХ І ПРОФЕСІЙНИХ

Активно розбудовувати свою команду в Тернополі «Сила Людей» почала лише на початку 2018 року, а зараз у ній   –  близько сотні реальних, активних партійців. Тернополянам набридли постійні владні «дерибани»  й люди взялися самі захищати своє місто.

Знають про «Силу Людей» і в усіх куточках Тернопільщини. Дуже добру репутацію має міський голова Чорткова, член нашої партії Володимир Шматько. Уже  є команди в Бережанах, Заліщиках, Борщеві. На підході команди в інших містах та селищах.

Упродовж двох років команда системно висвітлювала усі схеми та оборудки місцевої влади та мера. Попри тиск та навіть напади з холодною зброєю, «сильні люди» не боялися називати речі своїми іменами, не лише критикували, але й діяли. Саме це стало вирішальним аргументом для багатьох, щоб приєднатися до тернопільської команди. У партію прийшли люди з різних сфер та професій: від голів ОСББ до волонтерів, підприємців, учасників  АТО, медиків, програмістів тощо.

«Сила Людей» в Тернополі – єдина партія, яка впродовж двох років сама відкрито розповідає про кожного свого партійця та його мотиви йти в політику. Такою відкритістю не може похизуватися жодна партія. Прочитати про команду можна на сайті місцевої організації, або на сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».

Тернопільським партійцям за цей час вдалося заблокувати кілька забудов зелених зон в місті, реалізувати багато громадських проектів в рамках Громадського бюджету, втілити у життя десятки петицій, інших соціальних проектів.

«Силу Людей» найбільше боїться діюча міська влада, бо, мабуть, розуміє, що ніхто фаховіше не розслідує злочинні схеми, оприлюднюючи їх усіма доступними засобами.  

Сьогодні команда налаштована на перемогу в місцевих виборах у жовтні 2020 року. Люди завжди голосують за власні сподівання й надії. «Сила Людей» обіцяє майбутнє без забудови парків та скверів, без дерибану землі, забудов на прибудинкових територіях, без корупції. А головне – з людьми. Адже кожен з «Сили Людей» – це мешканець вашого району чи вулиці, двору чи будинку. У  цьому й криється перевага партії нового зразка – не ховатися за парканами чи охороною, а разом, пліч-о-пліч змінювати своє село, місто, а далі й країну на краще.

ПОЛІЛІДЕРНІСТЬ

У «Силі Людей» немає одного чи кількох «вождів», що керують усіма процесами в партії. Посаду голови партії взагалі не передбачено! Керівним органом є Політична Рада, що складається із делегатів від обласних організацій. Політрада обирає склад Президії Політичної Ради. Спроможність партії стабільно працювати, не опираючись на особу лідера, є показником справжньої політичної зрілості. На усіх рівнях діяльності місцеві  організації є самостійними та незалежними.

ДІЄВІ СОЦІАЛЬНІ ЛІФТИ

Принцип побудови партії «знизу» дозволяє кожному партійцеві стати лідером й «піднятися» соціальним ліфтом нагору структури. Система ротації керівних органів партії унеможливлює «закорінення» людей на керівних позиціях. Це стимулює природну внутрішню конкуренцію, створює сприятливе середовище для появи нових лідерів, зі своїми свіжими ідеями та рішеннями.

ФІНАНСОВА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ

Лише самофінансування може забезпечити реальну незалежність партії. В основі системи фінансування партії «Сила Людей» – членські внески, що забезпечують організаційну складову роботи партії. Окремим напрямком фінансування є благодійні пожертви. Фінансування проектів, наприклад, участі у виборах, відбувається за рахунок проектного фандрейзингу.

ПРОЗОРІСТЬ

«Сила Людей» будується абсолютно прозоро та відкрито, ще з тих часів, коли була політичним об’єднанням. Кожен мав можливість долучитися до розробки правил та документів. Важливо, що в процесі створення політичної партії не брав участі жоден представник старої політичної еліти. Такі люстраційні обмеження були застосовані з метою створення справді принципово нової політичної сили. Реєстрація партії «Сила Людей» відбувалася не за традиційною вже для українських партій «схемою» перейменування та внесення змін до Статуту вже існуючої партії, а чесно та прозоро! Протягом 3-х місяців активісти «Сили Людей» по всій Україні збирали реальні підписи українців, що підтримали створення такої партії.

НОВА ЯКІСТЬ ПОЛІТИКИ

Нову якість політики можна забезпечити лише новою якістю політиків. Виховання та навчання нової політичної еліти – одне із пріоритетних завдань «Сили Людей». Аби підготувати якісну альтернативу старим політикам, в структурі політичної партії діє навчальний центр, практикуються онлайнові  та офлайнові освітні проекти із підготовки кандидатів у депутати усіх рівнів та для підвищення рівня політичної освіченості суспільства.