pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900

Заява «Сили Людей» Тернополя щодо участі російських гуртів у фестивалі «Файне Місто»

Незабаром у Тернопільській громаді відбудеться довгоочікуваний музичний фестиваль «Файне Місто».

Ми раді, що після довготривалих карантинних обмежень місто повертається до насиченого культурного життя і така велика й позитивна музична подія відбудеться!

Однак, ми засуджуємо виступи російських гуртів у нашій громаді на сьомому році російсько-української війни.

У час війни мова, культура та історія – це різновид зброї, стратегічно більш руйнівний за кулемети, танки чи літаки.

Вважаємо, що популяризація мови країни-агресора, особливо серед молоді, є загрозою національної безпеки України. Розуміючи це, влада Росії свідомо не перешкоджає поїздкам в Україну навіть так званих «опозиційних» музикантів і співаків.

Цьогорічний фестиваль «Файне Місто» проводиться за підтримки Тернопільської міської ради, а також внесений до переліку заходів, яким Тернопільською державною адміністрацією надається сприяння у рамках відзначення 30-ї річниці Незалежності України та Дня державного прапора.

У рамках головних святкувань України виступи колективів з країни-окупанта, на нашу думку, є провокацією.

Зважаючи на вище зазначене, «Сила Людей» Тернополя ЗАКЛИКАЄ:

1. Організаторів фестивалю “Faine Misto” скасувати участь російський колективів.

2. Тернопільського міського голову Сергія Надала бути послідовним у відстоюванні й захисті української мови і, після своєї нещодавньої заяви про необхідність закриття кордонів з Росією, зайняти принципову позицію й не допустити виступи російських виконавців на українському фестивалі в Тернополі.

3. Тернопільську обласну раду і Тернопільську обласну державну адміністрацію вчинити усі можливі дії з недопущення участі російських гуртів в масштабному заході і до якого прикута увага українців.

4. Головних спонсорів та партнерів фестивалю, а саме: компанії Київстар, Опілля, ARS.UA, АВАКС ПРОФ та інші – звернутись до організаторів фестивалю з вимогою виключити з програми виступи російських гуртів.