Публічне звернення до начальника поліції Тернопільської області

Шановний Олександр Богомол, Поліція Тернопільської області!

22 листопада депутати міської ради Іван КоваликІгор ТурськийІван Сороколіт та Олег Різник на запрошення мешканців будинків поблизу перехрестя вулиці 15 квітня і проспекту Злуки взяли участь в публічних зборах пов’язаних з початком скандальної забудови зеленої зони (скверу) поряд з будинком вул. 15 квітня, 1.

Зазначимо, що підготовчі роботи і початок будівництва розпочались без будь-якої ознакувальної інформації, а дозвільні документи потенційного забудівника, які вдалось отримати мешканцям, є не повними, вкрай сумнівними і видані понад 10 і 20 років тому.

Під час акції співробітники поліції вели себе досить стримано, не перешкоджали місцевим жителям захищати сквер від спроб його знищити.
Даний сквер також виконує важливу екологічну функцію і захищає прилеглий багатоквартирний будинок від загазованого й перевантаженого автомобілями автомобільного перехрестя.

Але сьогодні (24 листопада) до окремих учасників заходу працівники поліції почали телефонувати викликати їх для дачі пояснинь ніби то за якісь незаконні дії.

На нашу думку, це робиться для здійснення психологічного тиску на тернополян й фактичного сприяння горе-забудівникам знищувати зелені зони міста.

Іншими словами, поліція, замість розслідування незаконних земельних оборудок різного роду ділків і посадовців міської ради, навпаки – починає переслідування людей, які захищають свої інтереси.

 Олександре Миколайовичу, звертаємося до вас із ВИМОГОЮ НЕГАЙНО ПРИПИНИТИ ТИСК НА ТЕРНОПОЛЯН!

За відсутності реакції з вашого боку, залишаємо за собою право защихати тернополян і їх права усім можливим законними способами